Program TV | Horoscop 2019 | Anvelope iarna | Filme actiune | Filme comedie | Filme romanesti | Filme indiene | Filme 2019 | Filme noi | Spalatorie covoare Bucuresti
 
  cauta in programul TV
  Vezi programul:   sapt 15.02-21.02  sau    azi S   D   L   Ma   Mi   Joi 21.02   V
16.02.2019, 11:48
Prima pagina > Program Cinema
Program cinema - Joi 21.02.2019 | Bucuresti
alege un orasalege un cinematograf
Ora 10
 
Frizerul de câini
Dogman
 
Cine Globe Titan
10:00
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cine Globe Titan
10:00
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Cine Globe Titan
10:00
Grand Cinema & More
10:30
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Grand Cinema & More
10:30
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cine Globe Titan
10:30
Grand Cinema & More
10:35
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Grand Cinema & More
10:30
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Grand Cinema & More
10:30
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Grand Cinema & More
10:40
Ora 11
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cine Globe Titan
11:00
Grand Cinema & More
11:00
Movieplex Cinema
11:45
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Grand Cinema & More
11:15
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Grand Cinema & More
11:20
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cine Globe Titan
11:00
 
Hotel Transilvania 3: Monştrii în Vacanţă
Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation
 
Cine Globe Titan
11:30
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Grand Cinema & More
11:35
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Cine Globe Titan
11:45
Ora 12
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
T IMAX®
12:00
Cinema City Mega Mall
12:10
Cinema City ParkLake
12:10
Cinema City Sun Plaza
12:10
Movieplex Cinema
12:30
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cinema City Mega Mall
12:00
Cine Globe Titan
12:15
Cinema City Cotroceni
12:20
Cinema City Sun Plaza
12:30
Grand Cinema & More
12:30
Movieplex Cinema
12:45
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cinema City Mega Mall
12:00
Cinema City ParkLake
12:00
Cinema City Sun Plaza
12:00
Cinema City Cotroceni
12:40
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cinema City Sun Plaza
12:00
P
Balerina
Girl
 
Cinema City Cotroceni
12:30
Cinema City ParkLake
12:40
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cine Globe Titan
12:00
Cinema City Mega Mall
12:00
Glendale Studio
[rezervari]
12:15
Cinema City ParkLake
12:20
Cinema City Sun Plaza
12:30
Happy Cinema
12:30
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Movieplex Cinema
12:00
Cine Globe Titan
12:30
Grand Cinema & More
12:40
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cinema City Mega Mall
12:10
Cinema City Sun Plaza
12:50
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Movieplex Cinema
12:15
Cinema City Mega Mall
12:20
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cinema City Mega Mall
12:30
Cinema City Sun Plaza
12:30
Grand Cinema & More
12:45
 
Omul-Păianjen: În lumea păianjenului
Spider-Man: Into the Spider-Verse
 
Cinema City Sun Plaza
12:40
 
Asterix: Secretul poțiunii magice
Astérix: Le secret de la potion magique
 
Movieplex Cinema
12:45
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Movieplex Cinema
12:45
Ora 13
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Europa
13:00
Grand Cinema & More
13:05
Cinema City Mega Mall
13:50
Cinema City ParkLake
13:50
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Happy Cinema
13:10
Cine Globe Titan
13:15
Cinema City Mega Mall
13:20
Cinema City ParkLake
13:30
Grand Cinema & More
13:30
Movieplex Cinema
13:45
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Grand VIP Studios
13:15
Cinema City Cotroceni
13:40
Cinema City Mega Mall
13:40
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Movieplex Cinema
13:15
Cine Globe Titan
13:45
Grand Cinema & More
13:45
 
Crăiasa Zăpezii: Ţinutul oglinzilor
The Snow Queen: Mirrorlands
 
Cinema City Sun Plaza
13:00
Cine Globe Titan
13:30
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Happy Cinema
13:00
Movieplex Cinema
13:15
Cinema City ParkLake
13:20
Cinema City Cotroceni
13:30
Cinema City Sun Plaza
13:50
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Movieplex Cinema
13:00
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Grand Cinema & More
13:05
Cinema City Sun Plaza
13:40
Cinema City ParkLake
13:50
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City Cotroceni
13:10
Grand Cinema & More
13:10
Movieplex Cinema
13:15
 
Asterix: Secretul poțiunii magice
Astérix: Le secret de la potion magique
 
Cinema City Sun Plaza
13:20
 
Glass
Glass
 
Grand Cinema & More
13:20
 
Papillon
Papillon
 
Cinema City ParkLake
13:30
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Cinema City Mega Mall
13:30
Cinema City Sun Plaza
13:30
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City Mega Mall
13:30
Cinema City Sun Plaza
13:30
 
Capcana
Destroyer
 
Happy Cinema
13:40
 
Mary Poppins revine
Mary Poppins Returns
 
Cinema City Sun Plaza
13:50
Ora 14
A
Coconut, micul dragon - Aventuri în junglă
Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!
 
Cinema City Cotroceni
14:20
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Grand Cinema & More
14:00
Hollywood Multiplex
14:15
Cinema City Mega Mall
14:40
Cinema City ParkLake
14:40
Cinema City Sun Plaza
14:40
T IMAX®
14:40
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Hollywood Multiplex
14:00
14:45
Cinema City Cotroceni
14:40
Movieplex Cinema
14:45
Cinema City Sun Plaza
14:50
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Hollywood Multiplex
14:00
Cinema City Mega Mall
14:20
Cinema City ParkLake
14:20
Cinema City Sun Plaza
14:20
Grand VIP Studios
14:40
Happy Cinema
14:40
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cine Globe Titan
14:00
Cinema City Cotroceni
14:00
Glendale Studio
[rezervari]
14:00
Cinema City Sun Plaza
14:20
Hollywood Multiplex
14:30
P
Balerina
Girl
 
Cinema City Cotroceni
14:50
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Hollywood Multiplex
14:00
Movieplex Cinema
14:45
 
Calmul dinaintea furtunii
Serenity
 
Movieplex Cinema
14:00
Cine Globe Titan
14:45
Cinema City Mega Mall
14:50
 
Capcana
Destroyer
 
Grand Cinema & More
14:00
 
Omul-Păianjen: În lumea păianjenului
Spider-Man: Into the Spider-Verse
 
Cinema City Mega Mall
14:00
Cinema City ParkLake
14:30
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Cinema City ParkLake
14:00
 
Bumblebee
Bumblebee
 
Cinema City Cotroceni
14:10
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cine Globe Titan
14:15
Cinema City Mega Mall
14:20
Cinema City ParkLake
14:40
Cinema City Sun Plaza
14:50
Grand Cinema & More
14:50
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Movieplex Cinema
14:15
Cinema City Mega Mall
14:30
 
Aquaman
Aquaman
 
Cinema City Mega Mall
14:20
Cinema City Cotroceni
14:50
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City Mega Mall
14:20
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cinema City Mega Mall
14:40
Cinema City Sun Plaza
14:40
Grand Cinema & More
14:50
 
Crăiasa Zăpezii: Ţinutul oglinzilor
The Snow Queen: Mirrorlands
 
Happy Cinema
14:50
Ora 15
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Movieplex Cinema
15:00
Cine Globe Titan
15:15
Cinema City Sun Plaza
15:20
Hollywood Multiplex
15:30
P
Balerina
Girl
 
Cinema City ParkLake
15:00
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cinema City Cotroceni
15:00
Europa
15:00
Movieplex Cinema
15:45
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Grand Cinema & More
15:20
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cine Globe Titan
15:30
Happy Cinema
15:30
Cinema City Mega Mall
15:40
Movieplex Cinema
15:45
Cinema City ParkLake
15:50
Grand Cinema & More
15:55
 
Aquaman
Aquaman
 
Movieplex Cinema
15:00
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Grand Cinema & More
15:00
 
Crăiasa Zăpezii: Ţinutul oglinzilor
The Snow Queen: Mirrorlands
 
Cinema City Sun Plaza
15:00
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Cinema City Cotroceni
15:00
Happy Cinema
15:10
Hollywood Multiplex
15:30
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Movieplex Cinema
15:00
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Movieplex Cinema
15:15
Cinema City Cotroceni
15:20
Grand Cinema & More
15:40
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Movieplex Cinema
15:15
Cinema City ParkLake
15:30
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Hollywood Multiplex
15:15
 
Toată lumea știe
Todos lo saben
 
Grand Cinema & More
15:15
 
Bumblebee
Bumblebee
 
Cinema City Sun Plaza
15:20
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Happy Cinema
15:20
Cinema City Cotroceni
15:40
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cine Globe Titan
15:30
 
Papillon
Papillon
 
Cinema City Sun Plaza
15:30
 
S-a născut o stea
A Star Is Born
 
Cinema City Cotroceni
15:40
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City Sun Plaza
15:40
Glendale Studio
[rezervari]
15:45
Cinema City Mega Mall
15:50
Ora 16
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Grand VIP Studios
16:00
Cinema City Cotroceni
16:20
Cinema City Mega Mall
16:20
Cine Globe Titan
16:30
Grand Cinema & More
16:40
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cine Globe Titan
16:00
Grand Cinema & More
16:15
Hollywood Multiplex
16:30
Cinema City Mega Mall
16:40
Cinema City ParkLake
16:40
Cinema City Sun Plaza
16:50
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cine Globe Titan
16:00
Cinema City Mega Mall
16:00
Cinema City Cotroceni
16:10
Cinema City ParkLake
16:10
Happy Cinema
16:20
Cinema City Sun Plaza
16:30
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Hollywood Multiplex
16:15
Movieplex Cinema
16:45
Cinema City ParkLake VIP
16:50
Happy Cinema
16:50
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Cinema City Mega Mall
16:00
Cinema City Sun Plaza
16:00
Cinema City ParkLake
16:30
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Grand Cinema & More
16:05
Cinema City Cotroceni
16:10
Movieplex Cinema
16:30
 
Capcana
Destroyer
 
Cinema City Sun Plaza
16:10
Cinema City Mega Mall
16:30
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cinema City ParkLake
16:10
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Cinema City ParkLake
16:10
Movieplex Cinema
16:15
Cinema City Sun Plaza
16:20
Cinema City Mega Mall
16:40
Hollywood Multiplex
16:45
 
Glass
Glass
 
Hollywood Multiplex
16:30
 
Bumblebee
Bumblebee
 
Cinema City Cotroceni
16:40
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cinema City Sun Plaza
16:40
Cinema City Mega Mall
16:50
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City Sun Plaza
16:40
Cinema City Mega Mall
16:50
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Grand Cinema & More
16:40
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City ParkLake
16:50
Ora 17
A
Favorita
The Favourite
 
Cinema City Cotroceni VIP
17:30
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Cinema City Cotroceni VIP
17:00
Hollywood Multiplex
17:00
Cinema City ParkLake
17:10
Cinema City Sun Plaza
17:10
Cinema City Mega Mall
17:20
T IMAX®
17:20
Movieplex Cinema
17:30
Grand Cinema & More
17:40
Cine Globe Titan
17:45
Cinema City ParkLake VIP
17:50
P
Balerina
Girl
 
Cinemateca Union
17:00
Cinema City Cotroceni
17:10
Cinema City ParkLake
17:20
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cinema City Cotroceni
17:00
Cinema City Sun Plaza
17:10
Cine Globe Titan
17:30
Movieplex Cinema
17:45
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cine Globe Titan
17:00
Happy Cinema
17:00
Grand VIP Studios
17:10
Cinema City Cotroceni
17:20
Cinema City ParkLake VIP
17:20
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Glendale Studio
[rezervari]
17:25
Grand Cinema & More
17:35
 
Budapest Noir
Budapest Noir
 
Europa
17:00
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City Mega Mall
17:00
Grand Cinema & More
17:05
Cinema City Sun Plaza
17:10
Hollywood Multiplex
17:15
Movieplex Cinema
17:15
Cinema City Cotroceni
17:40
Cine Globe Titan
17:45
 
Glass
Glass
 
Cinema City Sun Plaza
17:00
 
Marsilieza
La Marseillaise
 
Cinemateca Eforie
17:00
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cinema City Mega Mall
17:10
 
Mia și leul alb
Mia and the White Lion
 
Cinema City Cotroceni
17:10
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City ParkLake
17:10
Happy Cinema
17:20
Cinema City Sun Plaza
17:50
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Movieplex Cinema
17:15
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Movieplex Cinema
17:15
Cinema City Cotroceni
17:20
 
Aquaman
Aquaman
 
Cinema City Mega Mall
17:30
Cinema City Cotroceni
17:50
 
Capcana
Destroyer
 
Hollywood Multiplex
17:30
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cinema City Cotroceni
17:30
Movieplex Cinema
17:30
Cinema City ParkLake
17:40
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Happy Cinema
17:30
Movieplex Cinema
17:45
 
Ralph rupe netu'
Ralph Breaks the Internet
 
Cinema City Cotroceni
17:40
 
Anomalie
The Prodigy
 
Cinema City Sun Plaza
17:50
Happy Cinema
17:50
Ora 18
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Cinema City Cotroceni
18:00
Cinema City Sun Plaza
18:00
Hollywood Multiplex
18:15
Happy Cinema
18:30
Grand VIP Studios
18:45
P
Balerina
Girl
 
Grand Cinema & More
18:00
Elvire Popesco
18:30
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cinema City Mega Mall
18:00
Cinema City ParkLake
18:10
Grand Cinema & More
18:25
Hollywood Multiplex
18:30
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Movieplex Cinema
18:00
Cine Globe Titan
18:15
Cinema City Cotroceni VIP
18:30
Grand Cinema & More
18:45
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cine Globe Titan
18:00
Cinema City Mega Mall
18:10
Cinema City Cotroceni
18:20
Cinema City ParkLake
18:30
Movieplex Cinema
18:30
Happy Cinema
18:40
Hollywood Multiplex
18:45
Cinema City Sun Plaza
18:50
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Grand Cinema & More
18:00
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City Mega Mall
18:00
Hollywood Multiplex
18:00
Cinema City Cotroceni
18:15
Movieplex Cinema
18:30
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Grand Cinema & More
18:15
Cinema City Sun Plaza
18:20
 
Aquaman
Aquaman
 
Cinema City Sun Plaza
18:20
 
Anomalie
The Prodigy
 
Cinema City Mega Mall
18:30
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City ParkLake
18:30
 
S-a născut o stea
A Star Is Born
 
Cinema City Cotroceni
18:30
 
Glass
Glass
 
Cinema City ParkLake
18:40
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Cinema City Sun Plaza
18:40
Cinema City Mega Mall
18:50
 
Toată lumea știe
Todos lo saben
 
Cinema City Cotroceni
18:40
 
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
 
Cinema City Sun Plaza
18:50
Ora 19
A
Favorita
The Favourite
 
Europa
19:00
Cinema City Cotroceni
19:20
Grand VIP Studios
19:45
A
Ucide-i cu sânge rece
Cold Pursuit
 
Happy Cinema
19:20
Grand Cinema & More
19:30
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Cine Globe Titan
19:00
Cinema City Cotroceni
19:00
Cinema City Mega Mall
19:00
Glendale Studio
[rezervari]
19:10
Grand Cinema & More
19:20
Cinema City Cotroceni VIP
19:40
Hollywood Multiplex
19:45
Cinema City ParkLake
19:50
Cinema City Sun Plaza
19:50
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cinemateca Union
19:00
Hollywood Multiplex
19:00
Cinema City Mega Mall
19:10
Cinema City ParkLake
19:10
Movieplex Cinema
19:15
Cinema City Sun Plaza
19:20
Cine Globe Titan
19:30
Cinema City Cotroceni
19:40
Happy Cinema
19:40
Cinema City ParkLake VIP
19:50
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cinema City ParkLake VIP
19:10
P
Marea Aventură Lego 2
The Lego Movie 2: The Second Part
 
Cinema City Cotroceni
19:20
Cinema City Mega Mall
19:20
Cinema City Sun Plaza
19:30
P
Balerina
Girl
 
Cinema City Cotroceni
19:30
Cinema City ParkLake
19:40
 
Aquaman
Aquaman
 
Cinema City ParkLake
19:00
 
Black Fury
Black Fury
 
Cinemateca Eforie
19:00
 
Drumul unui câine către casă
A Dog's Way Home
 
Cinema City Mega Mall
19:00
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Grand Cinema & More
19:00
Cine Globe Titan
19:15
Cinema City ParkLake
19:20
Happy Cinema
19:30
 
Calmul dinaintea furtunii
Serenity
 
Happy Cinema
19:10
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City ParkLake
19:10
Movieplex Cinema
19:15
Cinema City Mega Mall
19:30
Cinema City Sun Plaza
19:30
Hollywood Multiplex
19:30
 
Glass
Glass
 
Cinema City Cotroceni
19:10
Cinema City Mega Mall
19:40
Cinema City Sun Plaza
19:40
Movieplex Cinema
19:45
 
Papillon
Papillon
 
Cinema City Sun Plaza
19:10
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Hollywood Multiplex
19:15
Movieplex Cinema
19:45
 
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
 
Cinema City Cotroceni
19:20
 
Anomalie
The Prodigy
 
Movieplex Cinema
19:30
Cinema City Cotroceni
19:50
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City Mega Mall
19:30
Cinema City Sun Plaza
19:30
Movieplex Cinema
19:45
Cinema City Cotroceni
19:50
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Movieplex Cinema
19:45
Ora 20
A
Favorita
The Favourite
 
Hollywood Multiplex
20:00
Cine Globe Titan
20:15
Grand Cinema & More
20:25
Cinema City Mega Mall
20:30
A
Ucide-i cu sânge rece
Cold Pursuit
 
Cinema City Cotroceni VIP
20:10
Hollywood Multiplex
20:15
Cinema City ParkLake
20:50
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Cinema City Mega Mall
20:00
20:40
Movieplex Cinema
20:00
T IMAX®
20:00
Cine Globe Titan
20:15
Cinema City ParkLake VIP
20:30
Cinema City Sun Plaza
20:40
Cinema City Cotroceni
20:50
Grand Cinema & More
20:50
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Cine Globe Titan
20:00
Grand Cinema & More
20:00
Cinema City Mega Mall
20:20
Cinema City Cotroceni
20:30
Cinema City ParkLake
20:30
Movieplex Cinema
20:30
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Movieplex Cinema
20:15
Cine Globe Titan
20:30
Grand Cinema & More
20:30
Cinema City Cotroceni VIP
20:50
 
Anomalie
The Prodigy
 
Cinema City ParkLake
20:00
Happy Cinema
20:00
Cinema City Sun Plaza
20:20
Cinema City Mega Mall
20:50
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City Cotroceni
20:00
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City Sun Plaza
20:00
Cinema City Mega Mall
20:10
Cinema City Cotroceni
20:20
Movieplex Cinema
20:30
Grand Cinema & More
20:45
 
Calmul dinaintea furtunii
Serenity
 
Cinema City Cotroceni
20:10
 
Toată lumea știe
Todos lo saben
 
Elvire Popesco
20:30
Cinema City Cotroceni
20:40
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Hollywood Multiplex
20:45
Cinema City Sun Plaza
20:50
Ora 21
A
Favorita
The Favourite
 
Cinema City Sun Plaza
21:10
Glendale Studio
[rezervari]
21:20
Cinema City ParkLake
21:30
Happy Cinema
21:30
Movieplex Cinema
21:45
A
Ucide-i cu sânge rece
Cold Pursuit
 
Cine Globe Titan
21:15
Cinema City ParkLake VIP
21:30
Grand VIP Studios
21:30
Cinema City Mega Mall
21:40
Movieplex Cinema
21:45
Cinema City Cotroceni
21:50
Cinema City Sun Plaza
21:50
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Hollywood Multiplex
21:00
Happy Cinema
21:10
Movieplex Cinema
21:15
Cine Globe Titan
21:30
Cinema City Cotroceni
21:40
Cinema City Mega Mall
21:40
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Happy Cinema
21:00
Cinema City Sun Plaza
21:10
Hollywood Multiplex
21:15
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cinema City Mega Mall
21:30
Grand Cinema & More
21:30
Hollywood Multiplex
21:30
Movieplex Cinema
21:30
Cinema City ParkLake
21:40
Cinema City Sun Plaza
21:40
Cine Globe Titan
21:45
Happy Cinema
21:50
P
Balerina
Girl
 
Cinema City Cotroceni
21:50
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Grand Cinema & More
21:00
 
S-a născut o stea
A Star Is Born
 
Cinema City Sun Plaza
21:00
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City ParkLake
21:10
 
Papillon
Papillon
 
Cinema City Mega Mall
21:10
Cinema City Cotroceni
21:30
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Cinema City Mega Mall
21:10
Cinema City ParkLake
21:20
Cinema City Cotroceni
21:50
 
Capcana
Destroyer
 
Cinema City Cotroceni
21:20
 
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
 
Cinema City Sun Plaza
21:30
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City ParkLake
21:30
Happy Cinema
21:40
 
Glass
Glass
 
Grand Cinema & More
21:35
Cinema City Mega Mall
21:50
 
Aquaman
Aquaman
 
Hollywood Multiplex
21:45
 
Calmul dinaintea furtunii
Serenity
 
Cinema City ParkLake
21:50
Cinema City Sun Plaza
21:50
Ora 22
P
Alita: Îngerul războinic
Alita: Battle Angel
 
Grand Cinema & More
22:00
Cinema City Cotroceni VIP
22:20
Cinema City ParkLake
22:30
Cinema City Sun Plaza
22:30
Hollywood Multiplex
22:30
Movieplex Cinema
22:30
Cinema City Mega Mall
22:40
T IMAX®
22:40
P
Balerina
Girl
 
Cinema City ParkLake
22:00
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Cinema City Cotroceni
22:00
Cinema City ParkLake VIP
22:10
Cinema City Sun Plaza
22:20
Grand VIP Studios
22:25
Movieplex Cinema
22:30
P
Zi de naștere mortală 2
Happy Death Day 2U
 
Grand Cinema & More
22:20
Cinema City Mega Mall
22:30
Movieplex Cinema
22:30
Cinema City Cotroceni
22:40
Cinema City Cotroceni VIP
22:40
Cinema City ParkLake
22:40
 
Anomalie
The Prodigy
 
Cine Globe Titan
22:00
Cinema City Cotroceni
22:00
Cinema City ParkLake
22:10
Happy Cinema
22:10
Cinema City Sun Plaza
22:40
Grand Cinema & More
22:55
 
Familie de-a gata
Instant Family
 
Cinema City Mega Mall
22:00
Cinema City Sun Plaza
22:00
Movieplex Cinema
22:15
Cinema City Cotroceni
22:20
 
Glass
Glass
 
Hollywood Multiplex
22:00
Cinema City Sun Plaza
22:20
 
Scapă, dacă poţi!
Escape Room
 
Happy Cinema
22:00
Grand Cinema & More
22:55
 
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
 
Cinema City Cotroceni
22:10
 
Calmul dinaintea furtunii
Serenity
 
Grand Cinema & More
22:10
Cinema City Mega Mall
22:20
Cinema City Cotroceni
22:30
 
Cum să-ți dresezi dragonul 3
How to Train Your Dragon: The Hidden World
 
Cinema City Cotroceni
22:10
 
Mary regina Scoției
Mary Queen of Scots
 
Cinema City Cotroceni
22:10
Cine Globe Titan
22:45
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Cinema City Sun Plaza
22:10
Cinema City Mega Mall
22:20
Cinema City Cotroceni
22:30
Movieplex Cinema
22:30
Hollywood Multiplex
22:45
 
Asistent de (ne)voie
The Upside
 
Movieplex Cinema
22:15
 
Papillon
Papillon
 
Movieplex Cinema
22:15
 
Toată lumea știe
Todos lo saben
 
Hollywood Multiplex
22:30
Ora 23
P
Oh, Ramona!
Oh, Ramona!
 
Grand Cinema & More
23:10
 
Și bețivi și mincinoși
Drunk Parents
 
Grand Cinema & More
23:25



Copyright 2004 - 2019 iMedia. Toate drepturile rezervate.