Program TV | Horoscop 2024 | Anvelope iarna | Filme actiune | Filme comedie | Filme romanesti | Filme indiene | Filme 2024 | Filme noi | Spalatorie covoare Bucuresti
 
  cauta in programul TV
  Vezi programul:   sapt 16.02-22.02  sau    azi Mi   J   V   S   Duminica 25.02   L   Ma
21.02.2024, 20:09
Prima pagina > Program Cinema
Program cinema - Duminica 25.02.2024 | Bucuresti
alege un orasalege un cinematograf
Ora 11
A
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
 
Cinema City Cotroceni
11:30
Cinema City ParkLake
11:30
Cinema City Mega Mall
11:40
Hollywood Multiplex
11:45
Cinema City Sun Plaza
11:50
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Cotroceni
11:00
Cinemax
11:00
Cinema City Mega Mall
11:10
Cinema City ParkLake
11:10
Hollywood Multiplex
11:15
Cinema City Sun Plaza
11:20
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinemax
11:30
Cinema City Cotroceni
11:40
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Mega Mall
11:30
Hollywood Multiplex
11:30
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cinema City Mega Mall
11:40
Cinema City Cotroceni
11:45
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Cinema City Mega Mall
11:00
Hollywood Multiplex
11:00
Cinema City ParkLake
11:20
Cinema City Cotroceni
11:30
Cinema City Sun Plaza
11:30
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City ParkLake
11:00
Elvire Popesco
11:00
Cinema City Sun Plaza
11:10
 
Superpietonii Zurli
Superpietonii Zurli
 
Hollywood Multiplex
11:00
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinema City Cotroceni
11:00
Cinema City Sun Plaza
11:00
Cinemax
11:20
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Cotroceni
11:10
Cinemax
11:10
Cinema City ParkLake
11:50
 
Marea migrație
Migration
 
Cinema City Cotroceni
11:10
Hollywood Multiplex
11:30
Cinemax
11:40
 
Dorința
Wish
 
Cinema City Sun Plaza
11:15
Cinemax
11:20
Cinema City Mega Mall
11:45
 
Madame Web
Madame Web
 
Cinema City Sun Plaza
11:40
Cinema City Cotroceni
11:45
 
Miraculos: Buburuza și Motan Noir - Filmul
Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie
 
Cinema City Sun Plaza
11:40
Ora 12
A
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
 
Cineplexx Titan
12:00
Movieplex Cinema
12:00
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Cotroceni
12:00
12:30
Cinema City ParkLake
12:00
Cinema City Sun Plaza
12:00
Cinema City Mega Mall
12:30
Cineplexx Titan
12:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Mega Mall
12:00
Cinema City Sun Plaza
12:00
Cineplexx Baneasa
12:00
Cinema City ParkLake
12:10
Cineplexx Titan
12:15
Cinema City Cotroceni
12:40
Movieplex Cinema
12:45
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Movieplex Cinema
12:15
Cineplexx Baneasa
12:45
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Sun Plaza
12:30
Hollywood Multiplex
12:45
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinema City Cotroceni
12:50
Cinema City Mega Mall
12:50
Cinema City ParkLake
12:50
Cinema City Sun Plaza
12:50
 
Dorința
Wish
 
Cineplexx Baneasa
12:00
Cinema City Cotroceni
12:10
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Movieplex Cinema
12:00
 
Marea migrație
Migration
 
Cineplexx Titan
12:00
Cinema City Sun Plaza
12:10
Cineplexx Baneasa
12:15
Movieplex Cinema
12:30
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City Cotroceni
12:00
Cinema City Mega Mall
12:10
Hollywood Multiplex
12:15
Cineplexx Baneasa
12:20
Cinemax
12:40
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinema City Mega Mall
12:00
Cineplexx Baneasa
12:30
Cinema City Cotroceni
12:40
Cinema City ParkLake
12:40
Cineplexx Titan
12:45
 
Ursul păcălit de vulpe
Ursul păcălit de vulpe
 
Cineplexx Titan
12:00
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinema City ParkLake
12:10
Cinema City Mega Mall
12:20
 
Superpietonii Zurli
Superpietonii Zurli
 
Movieplex Cinema
12:15
 
Ecce Homo Brâncoveanu
Ecce Homo Brâncoveanu
 
Cinema City Cotroceni
12:30
Cinema City Mega Mall
12:30
Cinema City ParkLake
12:30
 
Madame Web
Madame Web
 
Cineplexx Baneasa
12:30
 
Zile perfecte
Perfect Days
 
Hollywood Multiplex
12:30
Cinema City Sun Plaza
12:50
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinema City Sun Plaza
12:40
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Mega Mall
12:40
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Movieplex Cinema
12:45
 
Un viitor luminos
Il sol dell'avvenire
 
Cinema City Cotroceni
12:50
Ora 13
A
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
 
Cineplexx Baneasa
13:00
Cinema City Mega Mall
13:30
Cinema City Cotroceni
13:40
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinemax
13:00
Movieplex Cinema
13:30
Cinema City Cotroceni
13:50
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cineplexx Baneasa
13:00
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Cotroceni
13:10
Cinema City Mega Mall
13:10
Hollywood Multiplex
13:30
Cinemax
13:35
Cineplexx Baneasa
13:40
Cinema City Sun Plaza
13:50
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Cinema City Cotroceni
13:30
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Movieplex Cinema
13:00
Cinema City ParkLake
13:30
Cinema City Sun Plaza
13:40
Cinema City Cotroceni
13:50
Cinemax
13:50
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cineplexx Titan
13:00
Movieplex Cinema
13:00
Cinema City ParkLake
13:15
Cinema City Sun Plaza
13:30
 
The Beekeeper: Răzbunare iminentă
The Beekeeper
 
Hollywood Multiplex
13:00
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cineplexx Baneasa
13:00
Cinema City Cotroceni
13:20
Cinema City Sun Plaza
13:20
Movieplex Cinema
13:30
 
Zile perfecte
Perfect Days
 
Elvire Popesco
13:00
Cinemax
13:20
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Hollywood Multiplex
13:30
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Hollywood Multiplex
13:30
 
Doamna și Vagabondul
Lady and the Tramp
 
Cinemateca Eforie
13:30
 
Madame Web
Madame Web
 
Cinema City ParkLake
13:40
 
Marea migrație
Migration
 
Cinemax
13:40
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Cinema City Sun Plaza
13:45
 
Asimptomatic
Asymptomatic
 
Cinema City Cotroceni
13:50
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cinemax
13:50
Ora 14
A
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
 
Cinema City Sun Plaza
14:00
Cinemax
14:00
Movieplex Cinema
14:00
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Mega Mall
14:00
Cinema City ParkLake
14:00
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Mega Mall
14:00
Hollywood Multiplex
14:00
Movieplex Cinema
14:00
Cinema City Cotroceni
14:30
Cinema City ParkLake
14:30
Cinema City Sun Plaza
14:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Mega Mall
14:10
Cinema City Sun Plaza
14:10
Cinema City ParkLake
14:15
Cineplexx Titan
14:15
Cinema City Cotroceni
14:45
Movieplex Cinema
14:45
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cinema City Cotroceni
14:20
Cinema City Mega Mall
14:20
Cinema City ParkLake
14:20
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Movieplex Cinema
14:30
 
Dorința
Wish
 
Cineplexx Titan
14:00
Cineplexx Baneasa
14:30
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Cinemax
14:00
 
Marea migrație
Migration
 
Cineplexx Titan
14:00
 
Nu aștepta prea mult de la sfârșitul lumii
Nu aștepta prea mult de la sfârșitul lumii
 
Cinema Union
14:00
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Hollywood Multiplex
14:00
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinema City Sun Plaza
14:00
Movieplex Cinema
14:30
Cineplexx Titan
14:45
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cineplexx Titan
14:00
Cinema City ParkLake
14:40
Cinema City Mega Mall
14:45
Hollywood Multiplex
14:45
 
Vânătoarea de vecini
Open Season
 
Cineplexx Baneasa
14:00
 
Crăiasa zăpezii și mica prințesă
The Snow Queen and the Princess
 
Cineplexx Baneasa
14:15
 
Madame Web
Madame Web
 
Movieplex Cinema
14:15
Cinema City Cotroceni
14:20
14:20
Cinema City ParkLake
14:20
Cinema City Sun Plaza
14:20
Cinema City Mega Mall
14:30
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City Cotroceni
14:15
Cinema City Mega Mall
14:30
Hollywood Multiplex
14:30
Cinemax
14:40
Cineplexx Baneasa
14:50
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinema City Mega Mall
14:20
Cineplexx Baneasa
14:30
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Cotroceni
14:30
Cinema City Sun Plaza
14:30
 
Ecce Homo Brâncoveanu
Ecce Homo Brâncoveanu
 
Cinema City Cotroceni
14:45
Cinema City Mega Mall
14:45
Cinema City ParkLake
14:45
Cinema City Sun Plaza
14:45
Ora 15
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Cotroceni
15:00
15:10
Cinema City Mega Mall
15:00
Cinema City ParkLake
15:10
Hollywood Multiplex
15:15
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cineplexx Baneasa
15:30
Movieplex Cinema
15:30
Cinemax
15:40
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Elvire Popesco
15:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Hollywood Multiplex
15:30
Cineplexx Baneasa
15:40
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Cinema City Cotroceni
15:50
Cinema City Mega Mall
15:50
Cinema City ParkLake
15:50
Cinema City Sun Plaza
15:50
 
Fascinatie
Spellbound
 
Cinemateca Eforie
15:00
 
Madame Web
Madame Web
 
Cineplexx Baneasa
15:00
Cinemax
15:10
Hollywood Multiplex
15:30
 
Marea migrație
Migration
 
Cinemax
15:00
Movieplex Cinema
15:15
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cineplexx Titan
15:00
Movieplex Cinema
15:00
Cinema City ParkLake
15:30
Cinemax
15:30
Cinema City Sun Plaza
15:45
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cineplexx Baneasa
15:00
Cinema City Mega Mall
15:15
Cinema City Cotroceni
15:20
Cinema City Sun Plaza
15:40
 
Superpietonii Zurli
Superpietonii Zurli
 
Movieplex Cinema
15:00
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cinema City Cotroceni
15:00
Cinema City ParkLake
15:00
Cineplexx Titan
15:00
Cinema City Mega Mall
15:10
Cineplexx Baneasa
15:30
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinema City Cotroceni
15:10
Cinemax
15:50
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cineplexx Baneasa
15:20
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinemax
15:20
Cinema City Sun Plaza
15:45
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinema City Cotroceni
15:40
Cinema City Sun Plaza
15:40
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cinema City Sun Plaza
15:50
Ora 16
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Cotroceni
16:00
Cinema City Mega Mall
16:00
Cinema City ParkLake
16:10
Cinema City Sun Plaza
16:15
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinema City Cotroceni
16:00
Cinema City Mega Mall
16:00
Cinema City ParkLake
16:00
Cinema City Sun Plaza
16:00
Cinemax
16:10
Cineplexx Baneasa
16:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Cotroceni
16:10
16:50
Cinema City ParkLake
16:10
16:20
Cinemax
16:10
Cinema City Mega Mall
16:15
Cineplexx Titan
16:15
Cinema City Sun Plaza
16:20
Hollywood Multiplex
16:30
Movieplex Cinema
16:45
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Movieplex Cinema
16:15
Cinema City Mega Mall
16:30
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Hollywood Multiplex
16:45
Movieplex Cinema
16:45
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinema City Cotroceni
16:00
Movieplex Cinema
16:00
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinema City Cotroceni
16:00
Cinema City Mega Mall
16:50
 
Dorința
Wish
 
Cinemax
16:00
 
Frunze căzătoare
Fallen Leaves
 
Cinema Muzeul Țăranului
16:00
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Cinema City Sun Plaza
16:00
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cinema City Cotroceni
16:00
Cinemax
16:40
 
Marea migrație
Migration
 
Cineplexx Titan
16:00
Cineplexx Baneasa
16:45
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Hollywood Multiplex
16:00
Cineplexx Baneasa
16:15
Cinema City Sun Plaza
16:30
Movieplex Cinema
16:45
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinemax
16:00
Movieplex Cinema
16:00
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cineplexx Titan
16:15
 
Madame Web
Madame Web
 
Cineplexx Titan
16:15
Cinema City ParkLake
16:20
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City Cotroceni
16:30
Hollywood Multiplex
16:30
Cinema City Mega Mall
16:45
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cinemax
16:40
Ora 17
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Cotroceni
17:00
Cinema City ParkLake
17:00
Cineplexx Titan
17:15
Hollywood Multiplex
17:15
Movieplex Cinema
17:30
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Cotroceni
17:00
17:30
17:40
Cinema City ParkLake
17:00
17:40
Cinema City Sun Plaza
17:00
Cinemax
17:00
Cineplexx Baneasa
17:00
Cineplexx Titan
17:00
Cinema City Mega Mall
17:30
Hollywood Multiplex
17:45
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cinema City Cotroceni
17:00
Cinema City Mega Mall
17:00
Cinema City ParkLake
17:00
Cineplexx Titan
17:00
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinema Union
17:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Hollywood Multiplex
17:30
Cineplexx Baneasa
17:40
 
Asimptomatic
Asymptomatic
 
Cinema City Cotroceni
17:00
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Movieplex Cinema
17:00
Cinema City ParkLake
17:10
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Sun Plaza
17:00
Cinemax
17:40
 
Ecce Homo Brâncoveanu
Ecce Homo Brâncoveanu
 
Cinema City Cotroceni
17:00
Cinema City Mega Mall
17:00
Cinema City ParkLake
17:00
Cinema City Sun Plaza
17:00
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cineplexx Baneasa
17:00
 
Madame Web
Madame Web
 
Cinema City Sun Plaza
17:00
Movieplex Cinema
17:00
Cinema City Cotroceni
17:10
Cinema City Mega Mall
17:10
Cineplexx Baneasa
17:30
Cinemax
17:50
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Hollywood Multiplex
17:00
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Movieplex Cinema
17:00
Cinema City Mega Mall
17:10
Cineplexx Baneasa
17:30
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Movieplex Cinema
17:15
Cinema City Cotroceni
17:30
Cinema City ParkLake
17:30
Cinema Muzeul Țăranului
17:30
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinemax
17:30
 
La nord, prin nord-vest
North by Northwest
 
Cinemateca Eforie
17:30
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinema City Mega Mall
17:30
Cinema City Cotroceni
17:40
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City ParkLake
17:50
Ora 18
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Cineplexx Baneasa
18:00
Cinema City Cotroceni
18:10
Cinema City Mega Mall
18:10
Cinema City ParkLake
18:10
Cinema City Sun Plaza
18:10
Cineplexx Titan
18:30
Hollywood Multiplex
18:45
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Mega Mall
18:00
Cinema City Cotroceni
18:10
Cinema City ParkLake
18:15
Cinema City Sun Plaza
18:15
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cineplexx Baneasa
18:00
Hollywood Multiplex
18:30
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Mega Mall
18:20
Cinema City ParkLake
18:30
Cinema City Sun Plaza
18:30
P
Sauna secretelor
Smoke Sauna Sisterhood
 
Elvire Popesco
18:30
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cineplexx Titan
18:00
Cineplexx Baneasa
18:30
Movieplex Cinema
18:45
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cinema City Sun Plaza
18:00
Cinema City Cotroceni
18:10
 
Madame Web
Madame Web
 
Hollywood Multiplex
18:00
Cineplexx Titan
18:45
Movieplex Cinema
18:45
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City Sun Plaza
18:00
Cineplexx Baneasa
18:15
Cinema City Cotroceni
18:40
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinemax
18:00
Cineplexx Titan
18:15
Cinema City Sun Plaza
18:50
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinema City Cotroceni
18:00
Cinema City Sun Plaza
18:00
 
Wonka
Wonka
 
Cinemax
18:00
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cinemax
18:10
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Hollywood Multiplex
18:15
Cinema City Sun Plaza
18:20
Cinemax
18:20
Cinema City Cotroceni
18:30
 
Inseparabilii
The Inseparables
 
Cinema City Sun Plaza
18:15
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cinema City Cotroceni
18:20
18:20
Cinema City Mega Mall
18:20
Cinema City ParkLake
18:20
Movieplex Cinema
18:30
Cinema City Sun Plaza
18:50
Cinemax
18:50
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Movieplex Cinema
18:30
 
Iubesc să te urăsc
Anyone But You
 
Cinemax
18:40
Ora 19
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Movieplex Cinema
19:00
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Mega Mall
19:00
Cineplexx Titan
19:15
Cinemax
19:20
Cinema City Cotroceni
19:30
Cinema City ParkLake
19:30
Cinema City Sun Plaza
19:30
Cineplexx Baneasa
19:30
Movieplex Cinema
19:30
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinema City Cotroceni
19:00
Cinema City Mega Mall
19:00
Cinema City ParkLake
19:00
Cinema City Sun Plaza
19:00
P
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
 
Cinema City Cotroceni
19:00
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cineplexx Titan
19:10
Hollywood Multiplex
19:15
Movieplex Cinema
19:30
P
Sauna secretelor
Smoke Sauna Sisterhood
 
Cinema Muzeul Țăranului
19:30
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cinema City Cotroceni
19:40
Cinema City Mega Mall
19:40
Cinema City ParkLake
19:40
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinema City Cotroceni
19:00
Cinema City Mega Mall
19:30
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cineplexx Baneasa
19:00
Movieplex Cinema
19:15
Cinema City Mega Mall
19:20
Cinema City ParkLake
19:40
 
Madame Web
Madame Web
 
Cinema City ParkLake
19:00
19:20
Cinema City Cotroceni
19:20
19:50
Cinema City Sun Plaza
19:40
Cinemax
19:40
Movieplex Cinema
19:45
Cinema City Mega Mall
19:50
19:50
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Movieplex Cinema
19:00
 
The Beekeeper: Răzbunare iminentă
The Beekeeper
 
Hollywood Multiplex
19:00
Movieplex Cinema
19:30
Cineplexx Baneasa
19:45
 
Asimptomatic
Asymptomatic
 
Cinema City Cotroceni
19:10
 
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
 
Cinema City Mega Mall
19:10
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cinema City ParkLake
19:10
Cinemax
19:30
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cineplexx Baneasa
19:15
Cinema City Sun Plaza
19:30
 
Ecce Homo Brâncoveanu
Ecce Homo Brâncoveanu
 
Cinema City Cotroceni
19:15
Cinema City Mega Mall
19:15
Cinema City Sun Plaza
19:15
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cineplexx Baneasa
19:20
Cineplexx Titan
19:20
Hollywood Multiplex
19:30
Cinema City Mega Mall
19:50
Ora 20
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Mega Mall
20:00
Cineplexx Baneasa
20:00
Cinema City Cotroceni
20:10
Cinema City ParkLake
20:20
Cinema City Sun Plaza
20:20
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Cotroceni
20:00
20:10
Cinema City ParkLake
20:10
Hollywood Multiplex
20:15
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinemax
20:00
Cineplexx Baneasa
20:30
P
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cinema City Cotroceni
20:00
Cinema City ParkLake
20:00
Cinema Union
20:00
Elvire Popesco
20:30
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Cineplexx Baneasa
20:15
Cinema City Cotroceni
20:30
Cinema City Mega Mall
20:30
Cinema City ParkLake
20:30
Cinema City Sun Plaza
20:30
Cineplexx Titan
20:30
Cinemax
20:40
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cinema City ParkLake
20:00
Cinema City Sun Plaza
20:10
Cinema City Cotroceni
20:20
 
Madame Web
Madame Web
 
Cineplexx Baneasa
20:00
Cinemax
20:30
Hollywood Multiplex
20:30
 
Păsările
The Birds
 
Cinemateca Eforie
20:00
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Hollywood Multiplex
20:00
Cinema City Sun Plaza
20:30
Cineplexx Baneasa
20:45
Cinema City Cotroceni
20:50
 
Tati part-time
Tati part-time
 
Cinema City Cotroceni
20:00
Cinemax
20:10
 
Aquaman și regatul pierdut
Aquaman and the Lost Kingdom
 
Cinema City Sun Plaza
20:10
Cinemax
20:30
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Cotroceni
20:15
Cinema City Mega Mall
20:20
Hollywood Multiplex
20:45
Movieplex Cinema
20:45
 
The Beekeeper: Răzbunare iminentă
The Beekeeper
 
Cinemax
20:20
 
Ultimul jaguar negru
Autumn and the Black Jaguar
 
Cinema City Sun Plaza
20:20
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinemax
20:30
Cineplexx Titan
20:30
Cinema City Sun Plaza
20:50
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinema City ParkLake
20:40
Cinema City Sun Plaza
20:40
Cineplexx Titan
20:45
Cinemax
20:50
Ora 21
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Movieplex Cinema
21:15
Cinemax
21:30
Hollywood Multiplex
21:30
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Movieplex Cinema
21:15
Cinema City Mega Mall
21:30
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Movieplex Cinema
21:30
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Hollywood Multiplex
21:00
Cinema City Sun Plaza
21:20
Cineplexx Baneasa
21:30
Movieplex Cinema
21:30
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinema City Cotroceni
21:00
Cineplexx Baneasa
21:20
Movieplex Cinema
21:30
Cinema City Mega Mall
21:50
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cineplexx Titan
21:00
Cineplexx Baneasa
21:45
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Hollywood Multiplex
21:00
Cinema City Mega Mall
21:20
Cinema City Cotroceni
21:30
Movieplex Cinema
21:30
Cinema City Sun Plaza
21:50
 
Iubesc să te urăsc
Anyone But You
 
Cinema City Cotroceni
21:10
Cinema City Mega Mall
21:30
 
Madame Web
Madame Web
 
Cineplexx Titan
21:10
Movieplex Cinema
21:15
Cinema City Cotroceni
21:20
Cinema City ParkLake
21:20
21:40
 
Asimptomatic
Asymptomatic
 
Cinema City Cotroceni
21:15
 
Zile perfecte
Perfect Days
 
Hollywood Multiplex
21:15
Cinema City Cotroceni
21:30
 
Ecce Homo Brâncoveanu
Ecce Homo Brâncoveanu
 
Cinema City Sun Plaza
21:30
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cinema City Mega Mall
21:30
Movieplex Cinema
21:45
 
The Beekeeper: Răzbunare iminentă
The Beekeeper
 
Movieplex Cinema
21:45
 
Ape blestemate
Night Swim
 
Cineplexx Baneasa
21:50
Ora 22
P
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
 
Cinema City Cotroceni
22:00
22:10
Cinema City Mega Mall
22:00
Cinema City ParkLake
22:00
22:30
Cineplexx Baneasa
22:00
Cinema City Sun Plaza
22:30
P
Demon Slayer: Răgetul victoriei
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
Cinema City Cotroceni
22:00
Cinema City ParkLake
22:00
Cinema City Sun Plaza
22:00
Cineplexx Baneasa
22:00
P
Dragoste la foc mic
The Taste of Things
 
Cinema City Cotroceni
22:00
Cinema City Mega Mall
22:00
Cinema City ParkLake
22:00
Cinema City Sun Plaza
22:00
P
În numele pământului
The Peasants
 
Cinema City Cotroceni
22:20
Cinema City Mega Mall
22:20
Cinema City ParkLake
22:20
P
Baghead: Mesagerul morții
Baghead
 
Cineplexx Baneasa
22:30
Cinema City Cotroceni
22:40
22:50
Cinema City ParkLake
22:40
22:50
Cinema City Mega Mall
22:50
Cinema City Sun Plaza
22:50
 
Argylle: Superspionul
Argylle
 
Cinema City Cotroceni
22:00
Cinema City Mega Mall
22:30
 
Complotul bonelor
Complotul bonelor
 
Cinema City Sun Plaza
22:00
Cinema City ParkLake
22:10
 
Bob Marley: One Love
Bob Marley: One Love
 
Cinema City ParkLake
22:10
 
Klaus & Barroso
Klaus & Barroso
 
Cinema City Mega Mall
22:10
Cinema City Sun Plaza
22:20
 
The Beekeeper: Răzbunare iminentă
The Beekeeper
 
Cineplexx Baneasa
22:10
Cinema City Cotroceni
22:15
Cinema City Mega Mall
22:45
Cinema City Sun Plaza
22:45
 
Madame Web
Madame Web
 
Cinema City Sun Plaza
22:20
Cinema City Cotroceni
22:30
22:30
Cinema City Mega Mall
22:30
22:30
Cineplexx Baneasa
22:30
 
Sărmane creaturi
Poor Things
 
Cinema City ParkLake
22:20
 
Iubesc să te urăsc
Anyone But You
 
Cinema City ParkLake
22:30
 
Zona de interes
The Zone of Interest
 
Cinema City Cotroceni
22:30
 
Ape blestemate
Night Swim
 
Cinema City Cotroceni
22:40
 
Preferata lui Miller
Miller's Girl
 
Cinema City Cotroceni
22:40
Cinema City Sun Plaza
22:50



Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.