Program TV | Horoscop 2022 | Anvelope iarna | Filme actiune | Filme comedie | Filme romanesti | Filme indiene | Filme 2022 | Filme noi | Spalatorie covoare Bucuresti
 
  cauta in programul TV
  Vezi programul:   sapt 22.10-28.10  sau    azi Ma   Mi   J   V   Sambata 30.10   D   L
26.10.2021, 17:46
Prima pagina > Program Cinema
Program cinema - Sambata 30.10.2021 | Bucuresti
alege un orasalege un cinematograf
Ora 10
 
The Restless
Les intranquilles
 
Elvire Popesco
10:30
Ora 12
A
Familia Monstrulescu 2
Monster Family 2
 
Movieplex Cinema
12:00
P
Lupul și leul: O prietenie ca-n povești
Le loup et le lion
 
Movieplex Cinema
12:00
 
Halloween Movie Marathon
Halloween Movie Marathon
 
Movieplex Cinema
12:00
 
Luca
Luca
 
Movieplex Cinema
12:00
 
Scufița Roșie
Scufița Roșie
 
Movieplex Cinema
12:00
 
Babardeală cu bucluc sau porno balamuc
Babardeală cu bucluc sau porno balamuc
 
Cinema Muzeul Țăranului
12:30
 
Patrula cățelușilor: Filmul
PAW Patrol: The Movie
 
Movieplex Cinema
12:45
Ora 13
P
La Civil
La Civil
 
Cinemateca Union
13:00
 
A Hero
Ghahreman
 
Elvire Popesco
13:00
 
Dune
Dune
 
Movieplex Cinema
13:30
 
Familia Addams 2
The Addams Family 2
 
Movieplex Cinema
13:30
 
Nu e vreme de murit
No Time to Die
 
Movieplex Cinema
13:30
Cineplexx Baneasa
13:45
 
Secvențe
Secvențe
 
Cinemateca Eforie
13:30
 
Venom: Să fie carnagiu
Venom: Let There Be Carnage
 
Movieplex Cinema
13:30
Ora 14
P
Lupul și leul: O prietenie ca-n povești
Le loup et le lion
 
Movieplex Cinema
14:00
 
Luca
Luca
 
Movieplex Cinema
14:00
 
Ron o ia razna
Ron's Gone Wrong
 
Movieplex Cinema
14:00
 
Patrula cățelușilor: Filmul
PAW Patrol: The Movie
 
Movieplex Cinema
14:45
Ora 15
A
Familia Monstrulescu 2
Monster Family 2
 
Movieplex Cinema
15:30
 
Happening
L'événement
 
Cinema Muzeul Țăranului
15:00
 
Drunken Angel
Yoidore tenshi
 
Cinemateca Eforie
15:30
 
Venom: Să fie carnagiu
Venom: Let There Be Carnage
 
Movieplex Cinema
15:30
 
Familia Addams 2
The Addams Family 2
 
Cineplexx Baneasa
15:40
Ora 16
P
Spirite întunecate
Antlers
 
Movieplex Cinema
16:00
P
A fost odată-n Soho
Last Night in Soho
 
Movieplex Cinema
16:30
 
Blessed Virgin
Benedetta
 
Elvire Popesco
16:00
 
Flag Day
Flag Day
 
Cinemateca Union
16:00
 
Dune
Dune
 
Movieplex Cinema
16:15
 
Ron o ia razna
Ron's Gone Wrong
 
Movieplex Cinema
16:15
 
Ailo - Aventuri în Laponia
Aïlo: Une odyssée en Laponie
 
Movieplex Cinema
16:30
 
Familia Addams 2
The Addams Family 2
 
Cineplexx Titan
16:30
 
Halloween: Noaptea crimelor
Halloween Kills
 
Movieplex Cinema
16:45
Ora 17
 
Nu e vreme de murit
No Time to Die
 
Cineplexx Baneasa
17:00
 
Stray Dog
Nora inu
 
Cinemateca Eforie
17:30
 
Venom: Să fie carnagiu
Venom: Let There Be Carnage
 
Movieplex Cinema
17:30
Ora 18
P
La Civil
La Civil
 
Movieplex Cinema
18:30
 
Nu e vreme de murit
No Time to Die
 
Movieplex Cinema
18:00
 
Old: Prizonierii timpului
Old
 
Cineplexx Baneasa
18:10
Cineplexx Titan
18:30
 
Dune
Dune
 
Movieplex Cinema
18:15
 
Memoria
Memoria
 
Cinemateca Union
18:30
 
Three Floors
Tre piani
 
Elvire Popesco
18:30
 
Ultimul duel
The Last Duel
 
Movieplex Cinema
18:30
Ora 19
P
A fost odată-n Soho
Last Night in Soho
 
Movieplex Cinema
19:00
P
Spirite întunecate
Antlers
 
Movieplex Cinema
19:15
 
Halloween: Noaptea crimelor
Halloween Kills
 
Movieplex Cinema
19:00
 
Titane
Titane
 
Cinema Muzeul Țăranului
19:30
 
Venom: Să fie carnagiu
Venom: Let There Be Carnage
 
Movieplex Cinema
19:30
Ora 20
 
Nu e vreme de murit
No Time to Die
 
Cineplexx Baneasa
20:20
 
Fără zgomot 2
A Quiet Place Part II
 
Cineplexx Baneasa
20:40



Copyright 2004 - 2021 iMedia. Toate drepturile rezervate.