Program TV
|
Horoscop 2024
|
Anvelope iarna
|
Filme actiune
|
Filme comedie
|
Filme romanesti
|
Filme indiene
|
Filme 2024
|
Filme noi
|
Spalatorie covoare Bucuresti
in programul TV
Vezi programul:
sapt 29.03-04.04
sau
azi V
S
Duminica 31.03
L
Ma
Mi
J
29.03.2024
, 12:02
Prima pagina
>
Program Cinema
Program cinema - Duminica 31.03.2024
|
Bucuresti
Cinemax
Alba Iulia
Alexandria
Arad
Bacau
Baia Mare
Bârlad
Bistrita
Botosani
Brad
Braila
Brasov
Bucuresti
Buzau
Calarasi
Caransebes
Chisinau
Cluj
Constanta
Craiova
Deva
Drobeta Turnu-Severin
Focsani
Galati
Iasi
Lugoj
Lupeni
Oradea
Otelu Rosu
Petrosani
Piatra Neamt
Pitesti
Ploiesti
Ramnicu Valcea
Resita
Satu Mare
Sibiu
Sinaia
Slobozia
Suceava
Targoviste
Targu Jiu
Targu Mures
Timisoara
Toplita
Vaslui
Vulcan
Toate cinematografele
----------
Glendale Multiplex Jolie Ville
Glendale Multiplex Jolie Ville VIP
Hollywood Multiplex
Movieplex Cinema
Aurora
Baneasa Drive-In Cinema
Caffe Cinema 3D Patria
Caravana Metropolis
Centrul Cultural American
Centrul Cultural Casa Artelor
Cinema City Cotroceni
Cinema City Cotroceni VIP
Cinema City Mega Mall
Cinema City ParkLake
Cinema City ParkLake VIP
Cinema City Sun Plaza
Cinema Muzeul Țăranului
Cinema Union
CinemaPRO
Cinemateca Eforie
Cinemax
Cineplexx Baneasa
Cineplexx Baneasa VIP
Cineplexx Titan
Cityplex
Corso
Cultural
Dacia
Drumul Sarii
Elvire Popesco
EUROCINEMA Tinerimea Romana
Europa
Excelsior
Favorit
Festival
Flamura
Garden Cinema - Palatul Ghika
Glendale Studio
Gloria
Gradina Doina
Happy Cinema
Happy Cinema Caro
Happy Cinema Herastrau
Happy Cinema Sala Luceafarul
IMAX
Instituto Cervantes
Lira
Lumina
Muzeul National de Arta - Sala..
Muzeul Naţional de Artă..
MV Cinema
Opera Comică pentru Copii
Palatul National al Copiilor
Parcul Bazilescu (fostul parc..
Patria
Sala Cinema UNATC
Sala Dalles
Sala Palatului
Scala
Starplex
Studio
Studio Martin
Uranus 144
Viitorul
pastreza orasul selectat
orice ora
7-18
18-21
dupa 21
Ora 11
A
Aventură în natură 2
Big Trip 2: Special Delivery
Cinemax
11:10
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinemax
11:10
Dorința
Wish
Cinemax
11:15
Marea migrație
Migration
Cinemax
11:20
Câinele și pisica: Pierduți prin New York
Chien et chat
Cinemax
11:30
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinemax
11:50
Ora 12
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
12:00
Ora 13
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinemax
13:50
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
Cinemax
13:00
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinemax
13:10
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinemax
13:20
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinemax
13:30
Puișorii: Aventură la Polul Sud
Little Eggs: Frozen Rescue
Cinemax
13:30
Ora 14
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
14:30
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
Cinemax
14:00
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinemax
14:10
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
14:40
Ora 15
A
Aventură în natură 2
Big Trip 2: Special Delivery
Cinemax
15:00
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinemax
15:40
15:50
Hai, România!
Hai, România!
Cinemax
15:10
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinemax
15:20
Tati part-time
Tati part-time
Cinemax
15:30
Ora 16
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
16:30
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinemax
16:00
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinemax
16:10
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
16:20
Ora 17
P
Phoenix: Povestea
Phoenix: Povestea
Cinemax
17:40
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinemax
17:00
Imaculata
Immaculate
Cinemax
17:00
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
17:10
Sărmane creaturi
Poor Things
Cinemax
17:20
Ora 18
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
18:00
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinemax
18:10
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinemax
18:00
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinemax
18:20
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
18:50
Ora 19
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
19:00
19:50
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinemax
19:00
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
19:40
Ora 20
P
Phoenix: Povestea
Phoenix: Povestea
Cinemax
20:20
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinemax
20:30
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinemax
20:30
Căsătoriți din greșeală
Beautiful Wedding
Cinemax
20:10
Sărmane creaturi
Poor Things
Cinemax
20:10
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinemax
20:20
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinemax
20:40
Ora 21
Eu căpitan
Io capitano
Cinemax
21:10
Imaculata
Immaculate
Cinemax
21:30
Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.