Program TV
|
Horoscop 2024
|
Anvelope iarna
|
Filme actiune
|
Filme comedie
|
Filme romanesti
|
Filme indiene
|
Filme 2024
|
Filme noi
|
Spalatorie covoare Bucuresti
in programul TV
Vezi programul:
sapt 29.03-04.04
sau
Vineri 29.03
S
D
L
Ma
Mi
J
29.03.2024
, 15:55
Prima pagina
>
Program Cinema
Program cinema - Vineri 29.03.2024
|
Bucuresti
Cinema City Cotroceni
Alba Iulia
Arad
Bacau
Baia Mare
Bârlad
Bistrita
Botosani
Brad
Braila
Brasov
Bucuresti
Buzau
Calarasi
Caransebes
Chisinau
Cluj
Constanta
Craiova
Deva
Drobeta Turnu-Severin
Focsani
Galati
Iasi
Lugoj
Lupeni
Oradea
Otelu Rosu
Petrosani
Piatra Neamt
Pitesti
Ploiesti
Ramnicu Valcea
Resita
Satu Mare
Sf. Gheorghe
Sibiu
Sinaia
Slobozia
Suceava
Targoviste
Targu Jiu
Targu Mures
Timisoara
Toplita
Vaslui
Vulcan
Toate cinematografele
----------
Glendale Multiplex Jolie Ville
Glendale Multiplex Jolie Ville VIP
Hollywood Multiplex
Movieplex Cinema
Aurora
Baneasa Drive-In Cinema
Caffe Cinema 3D Patria
Caravana Metropolis
Centrul Cultural American
Centrul Cultural Casa Artelor
Cinema City Cotroceni
Cinema City Cotroceni VIP
Cinema City Mega Mall
Cinema City ParkLake
Cinema City ParkLake VIP
Cinema City Sun Plaza
Cinema Muzeul Țăranului
Cinema Union
CinemaPRO
Cinemateca Eforie
Cinemax
Cineplexx Baneasa
Cineplexx Baneasa VIP
Cineplexx Titan
Cityplex
Corso
Cultural
Dacia
Drumul Sarii
Elvire Popesco
EUROCINEMA Tinerimea Romana
Europa
Excelsior
Favorit
Festival
Flamura
Garden Cinema - Palatul Ghika
Glendale Studio
Gloria
Gradina Doina
Happy Cinema
Happy Cinema Caro
Happy Cinema Herastrau
Happy Cinema Sala Luceafarul
IMAX
Instituto Cervantes
Lira
Lumina
Muzeul National de Arta - Sala..
Muzeul Naţional de Artă..
MV Cinema
Opera Comică pentru Copii
Palatul National al Copiilor
Parcul Bazilescu (fostul parc..
Patria
Sala Cinema UNATC
Sala Dalles
Sala Palatului
Scala
Starplex
Studio
Studio Martin
Uranus 144
Viitorul
pastreza orasul selectat
orice ora
7-18
18-21
dupa 21
Ora 12
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
12:00
12:20
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinema City Cotroceni
12:00
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinema City Cotroceni
12:00
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
12:10
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinema City Cotroceni
12:20
Ora 13
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinema City Cotroceni
13:10
Ora 14
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinema City Cotroceni
14:30
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
14:40
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
14:10
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinema City Cotroceni
14:15
Eu căpitan
Io capitano
Cinema City Cotroceni
14:20
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
14:20
14:50
Ora 15
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
15:00
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinema City Cotroceni
15:00
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
15:10
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinema City Cotroceni
15:15
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinema City Cotroceni
15:30
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
15:30
Ora 16
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinema City Cotroceni
16:10
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
16:20
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
16:40
Ora 17
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
17:00
17:15
17:40
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinema City Cotroceni
17:00
Demonul copilăriei
Imaginary
Cinema City Cotroceni
17:00
Eu căpitan
Io capitano
Cinema City Cotroceni
17:00
Club Zero
Club Zero
Cinema City Cotroceni
17:10
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
17:10
17:45
Camera roșie
Les chambres rouges
Cinema City Cotroceni
17:15
2020
2020
Cinema City Cotroceni
17:20
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Cinema City Cotroceni
17:25
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinema City Cotroceni
17:30
Pe Adamant
Sur l'Adamant
Cinema City Cotroceni
17:30
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinema City Cotroceni
17:40
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
17:40
Ora 18
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Cinema City Cotroceni
18:10
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinema City Cotroceni
18:20
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
18:30
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
18:40
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
18:50
Ora 19
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinema City Cotroceni
19:30
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
19:40
19:50
Demonul copilăriei
Imaginary
Cinema City Cotroceni
19:20
2020
2020
Cinema City Cotroceni
19:30
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
19:30
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
19:40
Eu căpitan
Io capitano
Cinema City Cotroceni
19:40
Gheara de fier
The Iron Claw
Cinema City Cotroceni
19:40
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinema City Cotroceni
19:50
Camera roșie
Les chambres rouges
Cinema City Cotroceni
19:50
Ora 20
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
20:15
Căsătoriți din greșeală
Beautiful Wedding
Cinema City Cotroceni
20:00
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinema City Cotroceni
20:00
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
20:10
Sărmane creaturi
Poor Things
Cinema City Cotroceni
20:10
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
20:40
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
20:50
Ora 21
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
21:00
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
21:30
Passages
Passages
Cinema City Cotroceni
21:40
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Cinema City Cotroceni
21:45
Demonul copilăriei
Imaginary
Cinema City Cotroceni
21:50
Ora 22
P
Regele Arthur
Arthur the King
Cinema City Cotroceni
22:00
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Cinema City Cotroceni
22:20
22:30
22:50
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Cinema City Cotroceni
22:00
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Cinema City Cotroceni
22:10
Căsătoriți din greșeală
Beautiful Wedding
Cinema City Cotroceni
22:20
Eu căpitan
Io capitano
Cinema City Cotroceni
22:20
Madame Web
Madame Web
Cinema City Cotroceni
22:20
Camera roșie
Les chambres rouges
Cinema City Cotroceni
22:30
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Cinema City Cotroceni
22:30
Gheara de fier
The Iron Claw
Cinema City Cotroceni
22:30
Imaculata
Immaculate
Cinema City Cotroceni
22:50
Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.