Program TV
|
Horoscop 2024
|
Anvelope iarna
|
Filme actiune
|
Filme comedie
|
Filme romanesti
|
Filme indiene
|
Filme 2024
|
Filme noi
|
Spalatorie covoare Bucuresti
in programul TV
Vezi programul:
sapt 22.03-28.03
sau
azi J
V
S
Duminica 31.03
L
Ma
Mi
29.03.2024
, 01:01
Prima pagina
>
Program Cinema
Program cinema - Duminica 31.03.2024
|
Bucuresti
Movieplex Cinema
Alba Iulia
Alexandria
Arad
Bacau
Baia Mare
Bistrita
Botosani
Brad
Braila
Brasov
Bucuresti
Buzau
Calarasi
Caransebes
Chisinau
Cluj
Constanta
Craiova
Deva
Drobeta Turnu-Severin
Focsani
Galati
Iasi
Lugoj
Lupeni
Oradea
Otelu Rosu
Petrosani
Piatra Neamt
Pitesti
Ploiesti
Ramnicu Valcea
Resita
Satu Mare
Sibiu
Sinaia
Slobozia
Suceava
Targoviste
Targu Jiu
Targu Mures
Timisoara
Vaslui
Vulcan
Toate cinematografele
----------
Glendale Multiplex Jolie Ville
Glendale Multiplex Jolie Ville VIP
Hollywood Multiplex
Movieplex Cinema
Aurora
Baneasa Drive-In Cinema
Caffe Cinema 3D Patria
Caravana Metropolis
Centrul Cultural American
Centrul Cultural Casa Artelor
Cinema City Cotroceni
Cinema City Cotroceni VIP
Cinema City Mega Mall
Cinema City ParkLake
Cinema City ParkLake VIP
Cinema City Sun Plaza
Cinema Muzeul Țăranului
Cinema Union
CinemaPRO
Cinemateca Eforie
Cinemax
Cineplexx Baneasa
Cineplexx Baneasa VIP
Cineplexx Titan
Cityplex
Corso
Cultural
Dacia
Drumul Sarii
Elvire Popesco
EUROCINEMA Tinerimea Romana
Europa
Excelsior
Favorit
Festival
Flamura
Garden Cinema - Palatul Ghika
Glendale Studio
Gloria
Gradina Doina
Happy Cinema
Happy Cinema Caro
Happy Cinema Herastrau
Happy Cinema Sala Luceafarul
IMAX
Instituto Cervantes
Lira
Lumina
Muzeul National de Arta - Sala..
Muzeul Naţional de Artă..
MV Cinema
Opera Comică pentru Copii
Palatul National al Copiilor
Parcul Bazilescu (fostul parc..
Patria
Sala Cinema UNATC
Sala Dalles
Sala Palatului
Scala
Starplex
Studio
Studio Martin
Uranus 144
Viitorul
pastreza orasul selectat
orice ora
7-18
18-21
dupa 21
Ora 12
A
Aventură în natură 2
Big Trip 2: Special Delivery
Movieplex Cinema
12:00
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Movieplex Cinema
12:00
O fetiță curajoasă
O fetiță curajoasă
Movieplex Cinema
12:00
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Movieplex Cinema
12:15
Marea migrație
Migration
Movieplex Cinema
12:15
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
12:30
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
Movieplex Cinema
12:30
Ora 13
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Movieplex Cinema
13:00
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Movieplex Cinema
13:15
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
13:30
Ora 14
A
Aventură în natură 2
Big Trip 2: Special Delivery
Movieplex Cinema
14:15
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Movieplex Cinema
14:00
P
Regele Arthur
Arthur the King
Movieplex Cinema
14:30
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Movieplex Cinema
14:00
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Movieplex Cinema
14:00
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Movieplex Cinema
14:15
Eu căpitan
Io capitano
Movieplex Cinema
14:30
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
14:30
Ora 15
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
15:00
Marea migrație
Migration
Movieplex Cinema
15:00
Prietenul meu, delfinul
Dolphin Boy
Movieplex Cinema
15:30
Ora 16
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Movieplex Cinema
16:30
P
Regele Arthur
Arthur the King
Movieplex Cinema
16:45
Katak - Beluga curajoasă
Katak: The Brave Beluga
Movieplex Cinema
16:00
Madame Web
Madame Web
Movieplex Cinema
16:15
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Movieplex Cinema
16:30
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
16:30
Ora 17
Cea mai frumoasă zi de naștere
Best Birthday Ever
Movieplex Cinema
17:00
Povestea magică a fluturilor
Butterfly Tale
Movieplex Cinema
17:00
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Movieplex Cinema
17:15
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Movieplex Cinema
17:30
Imaculata
Immaculate
Movieplex Cinema
17:45
Ora 18
Căsătoriți din greșeală
Beautiful Wedding
Movieplex Cinema
18:00
Kung Fu Panda 4
Kung Fu Panda 4
Movieplex Cinema
18:30
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Movieplex Cinema
18:45
Ora 19
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Movieplex Cinema
19:00
P
Regele Arthur
Arthur the King
Movieplex Cinema
19:00
Demonul copilăriei
Imaginary
Movieplex Cinema
19:00
Eu căpitan
Io capitano
Movieplex Cinema
19:00
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Movieplex Cinema
19:00
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Movieplex Cinema
19:15
Imaculata
Immaculate
Movieplex Cinema
19:45
Ora 20
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Movieplex Cinema
20:30
Căsătoriți din greșeală
Beautiful Wedding
Movieplex Cinema
20:15
Dune: Partea II
Dune: Part Two
Movieplex Cinema
20:45
Ora 21
P
Regele Arthur
Arthur the King
Movieplex Cinema
21:15
P
Godzilla x Kong: Un nou imperiu
Godzilla x Kong: The New Empire
Movieplex Cinema
21:30
Băieții buni ajung în Rai
Băieții buni ajung în Rai
Movieplex Cinema
21:15
Demonul copilăriei
Imaginary
Movieplex Cinema
21:15
Eu căpitan
Io capitano
Movieplex Cinema
21:30
Fantomele trecutului
Sleeping Dogs
Movieplex Cinema
21:30
Imaculata
Immaculate
Movieplex Cinema
21:45
Copyright 2004 - 2024 iMedia. Toate drepturile rezervate.